• slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

Ferie z żuławską legendą w Żuławski Park Historyczny!

Wiecie, co dawniej produkowano w budynku naszego muzeum? Albo, że na Żuławach mieszkała kiedyś piękna królewna? A może słyszeliście, że dawniej w okolicy można było spotkać władcę piekieł?

W ferie zimowe to świetna okazja aby poznać bliżej żuławskiego diabła, księżniczkę Tugę i olbrzyma Haffo oraz właściciela słynnej nowodworskiej serowni Leonharda Kriega, od 22 do 24 stycznia 2020 r., w godz. od 11:00 do 15:00 zapraszamy dzieci i młodzież na wyjątkowe zajęcia, w trakcie których opowiemy im najpiękniejsze żuławskie legendy.

Ale to nie wszystko! Każdego dnia zaprosimy naszych uczestników do udziału w ciekawych warsztatach: tworzenia kolorowych gobelinów na krośnie, warzenia regionalnych serów oraz ceramicznych.

Zajęcia dedykowane są dzieciom i młodzieży w wieku od 9 do 15 lat. Zapisy pod numerem: 55 2475733 lub 518263676. Ilość miejsc jest ograniczona. Koszt udziału w zajęciach to 20 złotych za dzień.

Projekt "Ferie z żuławską legendą" realizowany jest przez Klub Nowodworski przy wsparciu finansowym Gmina Nowy Dwór Gdański.

Aktualności

Zajęcia ceramiczne

 

zobacz

 

 

Informacja o żuławskich wydarzeniach w jednym miejscuzobacz

 

Gra Muzealnazobacz

 

 

Sklepik

Na polderach i w podcieniach - krajobraz i architektura Żuławzobacz

Galeria

zobacz

Newsletter

Mapka

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego